Nasza filozofia

Droga Mamo. Przekazujemy na Twoje ręce nasze akcesoria do przytulania. Mięciutkie, delikatne, naturalne i bezpieczne, stworzone przez najlepszych polskich rzemieślników i rzecz jasna, z naszych rodzimych materiałów. Doskonale wiemy, jak wspaniałe chwile Cię czekają i jakie stoją przed Tobą wyzwania. Twoim zadaniem stanie się obdarowanie małego człowieka poczuciem bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju.
Chcielibyśmy, by nasze produkty mogły Cię w tym wspomóc. Stwarzamy warunki byście mogli rozkoszować się bliskością i cieszyć każdą wspólnie spędzoną chwilą. Natura nie wymyśliła nic czystszego i doskonalszego niż więź między mamą i maleństwem. Rozumiemy tę więź i garściami czerpiemy z niej inspiracje. Pragniemy towarzyszyć Ci w odkrywaniu tej wspaniałej przygody.
Chcielibyśmy, by nasze produkty były świadkami waszych łez radości, pierwszego świadomego uśmiechu, błysku pierwszego ząbka, budzącego się poczucia humoru.  Mamy pewność, że z naszymi produktami, Twój największy skarb otulony jest w to, co najcudowniejsze.

O nas

O nas

Historia tej firmy związana jest z pojawieniem się na świecie naszego własnego potomstwa. Poszukiwanie odpowiednich akcesoriów dla noworodka okazało się zadaniem trudniejszym i bardziej stresującym niż można by przypuszczać, dlatego rozpoczęliśmy produkcję chałupniczą. Z czasem nasze artykuły zaczęły zasilać pokoiki dzieciaczków rodziny i znajomych, a z racji rosnącego zapotrzebowania produkcja musiała przenieść się do profesjonalnej szwalni.  Powoli nasze ręce wypełniały się pracą, a chcąc dotrzeć do szerszej grupy odbiorców, musieliśmy postawić kolejny krok.  Tak powstał sklep internetowy Wyprawkowo.pl, który z dumą prezentujemy. Nasze rzeczy szyjemy na zamówienie, zatem nie ma mowy o masowej produkcji. Słuchamy każdego głosu i wszelkie zamówienia traktujemy indywidualnie. Mamy nadzieje, że sprostamy Twoim wyśrubowanym wymaganiom. Dobrze wiemy, że jeśli chodzi o produkty dla maluszków, nie ma miejsca na kompromisy, wszystko musi być zrobione perfekcyjnie i z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy detal. Wyprawkowo.pl – zapraszamy!