Nasza filozofia

Drogi Rodzicu. Przekazujemy na Twoje ręce najlepsze produkty, najbardziej renomowanych producentów. Mięciutkie, delikatne, naturalne i bezpieczne.  A wszystko po to, by zarówno najmłodsi członkowie rodziny, jaki i ich rodzice cieszyli się spokojem i poczuciem bezpieczeństwa. Chcielibyśmy, by nasze produkty pomogły w tym trudnym zadaniu. Stwarzamy warunki, abyście mogli rozkoszować się bliskością i cieszyć każdą wspólnie spędzoną chwilą. Natura nie wymyśliła nic czystszego i doskonalszego niż więź między mamą i maleństwem. Rozumiemy tę więź i garściami czerpiemy z niej inspiracje. Pragniemy towarzyszyć Ci w odkrywaniu tej wspaniałej przygody.
Chcielibyśmy, by nasze produkty były świadkami łez radości, pierwszego uśmiechu, błysku pierwszego ząbka, budzącego się poczucia humoru, pierwszego dnia w przedszkolu, pierwszych szkolnych wyzwań. Mamy pewność, że z naszymi produktami, Twój największy skarb otulony jest w to, co najlepsze.

O nas

O nas

Historia tej firmy związana jest z pojawieniem się na świecie naszego własnego maluszka. Poszukiwanie odpowiednich akcesoriów dla noworodka okazało się zadaniem trudniejszym i bardziej stresującym niż można by przypuszczać, dlatego rozpoczęliśmy produkcję chałupniczą. Z czasem nasze artykuły zaczęły zasilać pokoiki dzieciaczków rodziny i znajomych, a z racji rosnącego zapotrzebowania produkcja musiała przenieść się do profesjonalnej szwalni.  Powoli nasze ręce wypełniały się pracą, a chcąc dotrzeć do szerszej grupy odbiorców, musieliśmy postawić kolejny krok.  Tak powstał sklep internetowy Wyprawkowo.pl, który z dumą prezentujemy. NAtępnie poszerzyliśmy asortyment o produkty innych sprawdzonych i renomowanych producentów. Słuchamy każdego głosu i wszelkie zamówienia traktujemy indywidualnie. Mamy nadzieje, że sprostamy Twoim wyśrubowanym wymaganiom. Dobrze wiemy, że jeśli chodzi o produkty dla maluszków, nie ma miejsca na kompromisy, wszystko musi być zrobione perfekcyjnie i z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy detal. Wyprawkowo.pl – zapraszamy!

 

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.